سوالات متداول

» با توجه به فعالیت محور شدن تعطیلات نوروزی دانش آموزان ، گروه می نِت در جهت افزایش اشتیاق و اعتلای سطح علمی دانش آموزان ایران اسلامی، اقدام به طراحی قالب های خام با تمرکز بر محوریت نوروز و الگوی ایرانی اسلامی، جهت انجام فعالیت های نوروزی نموده است.
امیدست که رضایت والدین گرامی جلب و نوروز زیبایی پیش روی همه مردم ایران باشد.

با تشکر گروه طراحان می نِت


» طرح های خام ، جهت انجام فعالیت های نوروزی ( شامل داستان نویسی ، خاطره نویسی ، نقاشی و … ) ویژه مقاطع اول تا ششم ابتدایی

» قیمت تمامی محصولات ۱۰ هزار تومان می باشد .

» بعد از تهیه و پرداخت وارد صفحه دانلود می شوید و می توانید فایل مورد نظر را دریافت کنید . ضمنا یک ایمیل شامل فایل های تهیه شده به آدرس ایمیلی که در سایت وارد میکنید ارسال خواهد .

» محصولات دارای یک فایل (Word) صفحه اول ( که می بایست مشخصات دانش آموز در قسمتهای مشخص شده آن درج شود ) و یک فایل (Pdf) حاوی طرح خام مورد نظر می باشد . که بعد از پرینت گرفتنِ فایل ها، می توانید اقدام به انجام فعالیتهای نوروزی طبق خواست مدرسه نمایید.

» گروه می نِت تنها اقدام به طراحی و تهیه فایل های خام نموده است و به هیچ عنوان هیچگونه محتوایی شامل نمونه سوال ، مقاله ، تحقیق ، انشا ، الگو و … نداریم . لطفا سوال نفرمایید .

» محصولات گروه می نِت تنها از طریق سایت www.Minet.ir به صورت فایل الکترونیکی قابل تهیه بوده و والدین گرامی بعد از تهیه و دریافت فایل مورد نظر ، می بایست اقدام به پرینت گرفتن فایل ها نموده و از آن بهره مند شوند و گروه می نِت هیچ گونه چاپ و ارسالی ندارد.