آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۶

موضوع : اخبار


بنا بر گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، بوگدانوف تأکید کرد که مسکو این آمادگی را دارد تا میزبان مذاکره طرف روسی و ایران باشد. می نت – بوگدانوف به خبرنگاران گفت: «ما چندین بار تلاش کردیم و پیشنهاد دادیم [به ایران و عربستان کمک کنیم تا پای میز مذاکرات بیایند]، اما نمی‌خواهیم نقش میانجیگری را تحمیل کنیم»….


مجله اینترنتی می نت :

بنا بر گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، بوگدانوف تأکید کرد که مسکو این آمادگی را دارد تا میزبان مذاکره طرف روسی و ایران باشد.

می نت – بوگدانوف به خبرنگاران گفت: «ما چندین بار تلاش کردیم و پیشنهاد دادیم [به ایران و عربستان کمک کنیم تا پای میز مذاکرات بیایند]، اما نمی‌خواهیم نقش میانجیگری را تحمیل کنیم».

وی افزود: «ما همواره به شرکای خود هم در عربستان و هم در ایران گفته‌ایم که آماده‌ایم تا هم خط مشی برای تماس‌ها [میان دو کشور] و هم خدمات دوستانه ارائه دهیم».

این دیپلمات روس ادامه داد که مسکو همواره بر ضرورت حل مسائل موجود میان دو کشور تأکید کرده است.

وی در این رابطه گفت: «اگر تفاهم و اعتماد متقابل میان تهران و ریاض وجود داشته باشد، بسیاری از مسائل و مشکلات راحت‌تر قابل حل خواهد بود».

بوگدانوف همچنین تأکید کرد، اوضاع در منطقه به ویچه در رابطه با تلاش‌های مقابله با تروریسم بستگی به همکاری‌ها و تفاهم متقابل میان ایران و عربستان سعودی دارد.

معاون وزیر خارجه روسیه گفت که مسکو همواره به عربستان سعودی و ایران اعلام کرده که آمادگی دارد تا از یک طرف به طرف دیگر گزارشاتی را منتقل کند و یا تماس‌های مستقیم دوجانبه میان دو کشور را ترتیب دهد. «این پیشنهادات همچنان در مذاکرات با شرکای ایرانی و عربستانی ما مطرح است».
  جدیدترین مطالب :