آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۶وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد : ۲۷ تن از عناصر گروهک تروریستی داعش دستگیر شدند. می نت – به گزارش روز ؛ دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، در این اطلاعیه آمده است: به استحضار ملت شریف ایران می رساند تحت عنایات حضرت ولیعصر(عج) و همزمان با دهه مبارک کرامت…


مجله اینترنتی می نت :

وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد : ۲۷ تن از عناصر گروهک تروریستی داعش دستگیر شدند.

می نت – به گزارش روز ؛ دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، در این اطلاعیه آمده است: به استحضار ملت شریف ایران می رساند تحت عنایات حضرت ولیعصر(عج) و همزمان با دهه مبارک کرامت و در آستانه تحلیف ریاست جمهوری اسلامی ایران، سربازان گمنام امام زمان (عج) موفق شدند یک گروه تروریستی وابسته به داعش را که قصد انجام اقدامات تروریستی در استان های عمقی و شهرهای مذهبی کشور داشت، طی سلسله عملیات ترکیبی اطلاعاتی شناسایی و قبل از هرگونه اقدام، به همراه سلاح و مهمات بازداشت کنند.

این اطلاعیه می افزاید: بحمدالله در این عملیات که در تبادل اطلاعاتی با یکی از سرویس های منطقه اجرایی شد؛ از این گروهک تروریستی، تعدادی سلاح جنگی کشف و ضبط شد.

وزارت اطلاعات اضافه کرد: تروریست ها تلاش داشتند اقلام فوق را با اختفا در لوازم خانگی به کشور منتقل کنند. در این خصوص ۱۰ تن در مرکز هدایتی این گروه در آن سوی مرزها و ۱۷ تن نیز در داخل کشور بازداشت شدند.

نا بر این گزارش، مقرر بوده پنج تن از دستگیر شدگان عملیات داخل کشور را انجام داده و بقیه به عنوان عناصر تدارکاتی و پشتیبانی کننده گروه ایفای نقش کنند.
  جدیدترین مطالب :