آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۶

موضوع : حوادث


یک توریست خارجی بعد از مصرف نوع خاصی از مواد مخدر به منزلی حمله ور شد ، صداهای عجیب دختر و پسرجوان خانواده را از اتاقشان بیرون کشاند و در همان لحظه مرد زامبی به انها حمله ور شد. افزایش مصرف روان گردان ها در بین افراد جامعه و حوادث مربوط به عوارض این معضل…


مجله اینترنتی می نت :

یک توریست خارجی بعد از مصرف نوع خاصی از مواد مخدر به منزلی حمله ور شد ، صداهای عجیب دختر و پسرجوان خانواده را از اتاقشان بیرون کشاند و در همان لحظه مرد زامبی به انها حمله ور شد.

افزایش مصرف روان گردان ها در بین افراد جامعه و حوادث مربوط به عوارض این معضل را روز به روز با آمار بالاتری در میان اخبار نگران کننده شاهد هستیم اخباری که در جدیدترین آنها گزارش حمله مرد زامبی به خانه ای در کشور کره مطرح شده است.

به گزارش viral4real یک توریست ویتنامی بعد از مصرف مواد مخدر و روانگردان زامبی به حالتی ترسناک وارد خانه ی خانواده ۴ نفره کره ای میشود ، دختر جوان بعد از شنیدن صداهای عجیب و غریب از اتاقش بیرون امد و به دلیل ترس و وحشت دچار ضعف شده و مورد حمله قرار می گیرد . مرد زامبی به طرز وحشتناکی به دختر جوان حمله کرده و بخشی از گوشت پای او را با دندان هایش می کند.

پسر خانواده بعداز ضربه زدن به مرد متجاوز خواهرش را از زیر دست او نجات داده و هر دو از خانه می گریزند.

طبق نظر کارشناسان این مرد ماده مخدر فلاکا مصرف کرده بود . گزارش ها نشان می دهند مخدر جدید (flakka) در ایالت فلوریدای آمریکا فراگیر شده، طبق برخی اخبار تایید نشده ایالت های اوهایو و تگزاس نیز گرفتار این روانگردان خطرناک شده اند. از این جهت که ظاهر فلاکا شبیه دانه های کوچک و رنگی داخل گلدان های دکوری است، به آن سنگریزه نیز می گویند. این ماده می تواند از طریق تزریق، بلعیدن و دود کردن استعمال شده و موجب مشکلات رفتاری خطرناک و حتی کشنده گردد.

 

نمناک
  جدیدترین مطالب :