آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۶ آذر ۱۳۹۶دونالد ترامپ رییس جمهور ایالات متحده آمریکا – Donald Trump – تا این لحظه از زندگی اش چیزی حدود ۸۱…


مجله اینترنتی می نت :

دونالد ترامپ رییس جمهور ایالات متحده آمریکا – Donald Trump – تا این لحظه از زندگی اش چیزی حدود ۸۱ میلیون دلار خرج گلف بازی کردن خود کرده است. آگوست سال ۲۰۱۶ بود که دونالد ترامپ در سخنرانی‌های انتخاباتی اش خطاب به مردم این کشور گفت: «من برای شما کار خواهم کرد و وقتی برای گلف‌بازی کردن نخواهم داشت.» این جمله تاریخی ترامپ حالا نقل محافل و مجالس آمریکایی‌هاست چراکه او شاید حتی بیش از اوباما برای گلف‌بازی کردن وقت می‌گذارد.

از زمان تکیه زدن دونالد ترامپ روی صندلی ریاست جمهوری آمریکا، او ۷۵ بار در زمین گلف دیده شده و دست‌کم ۲۴ بار گلف بازی کرده است. این آمار در وب‌سایت Trumpgolfcount.com منتشر شده. این وب‌سایت نه تنها دفعات حضور ترامپ در زمین گلف را برشمرده، بلکه طی محاسباتی اعلام کرده که رئیس‌جمهور آمریکا چه مبلغی را برای گلف بازی کردن هزینه کرده است. درگزارش منتشره در روز ۲۳ نوامبر سال ۲۰۱۷، اعلام شده که ترامپ ۸۱/۱۰۷/۸۴۹ دلار (برابر با ۶۸ میلیون یورو) برای آنکه گلف‌بازی کند، هزینه کرده است.

درعین حال هزینه‌های حضور ترامپ در زمین گلف هم محاسبه شده است. هر ساعت حضور در زمین گلف، هزینه‌ای ۵۱۴ هزار دلاری را برای رئیس‌جمهور آمریکا به همراه دارد و در عین حال هزینه روزانه برای محافظان امنیتی او که سالانه ۶۰ میلیون یورو برای محافظت از او و املاک و دارایی‌هایش نیز پرداخت می‌شود، درنظر گرفته شده است. در مار-آ-لاگو، باشگاهی در فلوریدا که یکی از املاک ترامپ در آنجا قرار دارد، مراقبت‌های امنیتی روزی ۲۳۶ هزار دلار برآورد می‌شود. این آمار بر پایه اطلاعات خبرنگاران مختلفی که گزارش‌هایی را به این وب‌سایت داده‌اند اعلام شده.

وب‌سایت ترامپ گلف کاونت، این اجازه را می‌دهد که آمار و ارقام گلف بازی ترامپ را با باراک اوباما، رئیس‌جمهور پیشین آمریکا مقایسه کنید. تا قبل از ایجاد این وب‌سایت، وب‌سایتی به نام اوباما گلف کانتر هم وجود داشت که با مقایسه آمار این دو وب‌سایت به راحتی می‌توان دریافت که ترامپ دو برابر اوباما گلف بازی می‌کند و این درحالی است که او اوباما را متهم می‌کرد که وقت زیادی را وقف این ورزش می‌کند.

/خبرآنلاین
  جدیدترین مطالب :