آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۳ شهریور ۱۳۹۶مهاجم رئال مادرید چند ماه پس از ادعای روزنامه Abola درباره تیمش صحبت کرد. کریستیانو رونالدو پنج‌شنبه شب بهترین بازیکن سال…


مجله اینترنتی می نت :

مهاجم رئال مادرید چند ماه پس از ادعای روزنامه Abola درباره تیمش صحبت کرد. کریستیانو رونالدو پنج‌شنبه شب بهترین بازیکن سال اروپا معرفی شد و برای سومین بار این جایزه را کسب کرد. 

می نت – به گزارش ایسنا و به نقل از آس، کریستیانو رونالدو پنج‌شنبه شب بهترین بازیکن سال اروپا معرفی شد و برای سومین بار این جایزه را کسب کرد. مهاجم پرتغالی پس از دریافت جایزه درباره ۱۰۰ گل خود در لیگ قهرمانان اروپا و رئال مادرید صحبت کرد. رونالدو پس از ادعای روزنامه پرتغالی Abola (جدایی‌اش از مادرید) برای نخستین درباره تیمش صحبت کرد و گفت: در مادرید، بهترین باشگاه جهان بازی می کنم. فرصت دارم در بالاترین سطح بازی کنم و از آن لذت ببرم. احساس خیلی خوبی دارم که یک سال دیگر می توانم در مادرید بازی کنم.

رونالدو

مهاجم پرتغالی درباره رسیدن به ۱۰۰ گل اظهار کرد: به ثمر رساندن ۱۰۰ گل در لیگ قهرمانان اروپا باورنکردنی است.

او در ادامه به شوخی و با خنده درباره خاص‌ترین گلش در این بازی ها گفت: آخرین گلم به این پیرمرد (با اشاره به جی‌جی بوفون) خاص ترین‌شان بود.

رونالدو در ادامه به هدفش اشاره کرد و گفت: هدفم همیشه رسیدن به همه عناوین است و برایش تلاش می‌کنم. دوست دارم به همراه مادرید و تیم ملی پرتغال عناوین ممکن را بالای سر ببرم. باید از هم تیمی هایم در باشگاه و تیم ملی تشکر کنم که به من انگیزه می دهند تا سخت تمرین کنم. همچنین از هواداران مادرید و همه کسانی که به من کمک کردند چنین عناوینی را به دست آورم قدردانی می کنم.

در مراسم دیشب لیونل مسی و جانلوییجی بوفون نیز به عنوان دو نامزد کسب جایزه بهترین بازیکن سال اروپا حضور داشتند.
  جدیدترین مطالب :