آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۳۹۶

موضوع : سبک زندگی


موسوی – مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور – جمعیت درگیر با مواد مخدر در کشور را را بیش از ۴ میلیون نفر عنوان و بیان کرد: مصرف مواد مخدر ، زمینه ساز بسیاری از معضلات در جامعه بوده؛ بنابراین باید در راستای کاهش آسیبهای اجتماعی برنامه و طرح‌های پیشگیرانه ارائه کنیم. به گزارش…


مجله اینترنتی می نت :

موسوی – مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور – جمعیت درگیر با مواد مخدر در کشور را را بیش از ۴ میلیون نفر عنوان و بیان کرد: مصرف مواد مخدر ، زمینه ساز بسیاری از معضلات در جامعه بوده؛ بنابراین باید در راستای کاهش آسیبهای اجتماعی برنامه و طرح‌های پیشگیرانه ارائه کنیم.

به گزارش ایسنا، سید حسن موسوی چلک صبح امروز چهارم آذرماه در همایش سلامت و مسئولیت اجتماعی در کرمان با بیان اینکه سلامت اجتماعی در جامعه مورد غفلت قرار گرفته است عنوان کرد: سازمان بهزیستی به عنوان متولی مسائل و سلامت اجتماعی با رویکردی پیشگیرانه و مداخله در بحران اقدام می‌کند.

موسوی چلک وضعیت طلاق در جامعه را اسف بار اعلام کرد و اظهار کرد: ۲۳ درصد از افراد جامعه دچار نوعی اختلالات روانی می باشند که این آمار نشان دهنده آسیب های جدی در جامعه است .

وی با اظهار تاسف از کاهش سن ارتکاب جرائم و شکسته شدن حریم خانواده گفت: نبود گفت و گوهای عاطفی در خانواده ها و همچنین استفاده بیش از حد از شبکه‌های مجازی و اجتماعی، میزان گفت‌وگو در خانواده از ۱۵ دقیقه در روز هم کاهش یافته است.

مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور کودک آزاری را یکی از تلخ ترین مشکلات موجود در جامعه دانست و افزود: بروز چنین مشکلات و مسائلی در جامعه ناشی از جهل و فقر ارتباطی بین خانواده‌هاست که منجر به بوجود آمدن چنین آسیب‌هایی در جامعه شده است.

وی جمعیت درگیر مواد مخدر را بیش از ۴ میلیون عنوان کرد و گفت: مصرف مواد مخدر زمینه ساز بسیاری از معضلات و مشکلات در جامعه است بنابراین باید در راستای کاهش آسیب های اجتماعی برنامه و طرح های پیشگیرانه ارائه کنیم.
  جدیدترین مطالب :