آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۳۹۶

موضوع : سبک زندگی


حسین الحنسوری فعال ایزدی در کشور عراق گفته است که در بازارهای برده فروشی داعش – ISIL – در سوریه تا به امروز زنان ایزدی ربوده شده را خرید و فروش می کنند. به گزارش اسپوتینک؛ قیمت آنها از ۱۰ تا ۲۰ هزار دلار است. گرانترین قیمت ها برای دختران زیبا از سنین ۱۱ تا…


مجله اینترنتی می نت :

حسین الحنسوری فعال ایزدی در کشور عراق گفته است که در بازارهای برده فروشی داعش – ISIL – در سوریه تا به امروز زنان ایزدی ربوده شده را خرید و فروش می کنند.

به گزارش اسپوتینک؛ قیمت آنها از ۱۰ تا ۲۰ هزار دلار است. گرانترین قیمت ها برای دختران زیبا از سنین ۱۱ تا ۲۰ سال است. دختران ایزدی گرانترند برای آنکه نسبت به سایر زنان عراقی زیباترند. در بین آنها دختران بلوند با چشمان سبز و آبی هم وجود دارد.

شبکه ای برای جستجو و پرداخت هزینه به بستگان اسرا در بازارهای داعش وجود دارد. مبلغ پرداختی بین تمامی کسانی که در خرید و فروش شرکت دارند تقسیم می شود. بخش اعظم آن را کسی دریافت می کند که اسیر را به فروش می گذارد. پس از انجام معامله فرد فروخته شده به کردستان عراق فرستاده می شود به جایی که می توان او را از نزد خانواده اش تحویل گرفت.

حسین قاعدی رئیس مرکز کمک به ایزدی های ربوده شده به اسپوتنیک گفت که از زمان گشایش دفتر در سال ۲۰۱۴ تا به امروز ۳۱۷۸ نفر در محدوده ی عراق و سوریه از دست داعش آزاد شده اند. از بین آنها ۱۱۲۸ نفر زن و دختر هستند. طبق اطلاعات این سازمان بیش از ۱۰۰۰ نفر هنوز در اسارت تروریست ها به سر می برند.
  جدیدترین مطالب :