آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۱ آذر ۱۳۹۶پنه لوپه کروز – Penélope Cruz Sánchez – بازیگر اسپانیایی تبار برنده اسکار در مصاحبه‎ای که با نشریه «The Week»…


مجله اینترنتی می نت :

پنه لوپه کروز – Penélope Cruz Sánchez – بازیگر اسپانیایی تبار برنده اسکار در مصاحبه‎ای که با نشریه «The Week» داشت، از تجربه‌ی خوبه همکاری با اصغر فرهادی در فیلم «همه می‌دانند» گفت: او و همسرش خاویر باردوم از بازیگران فیلم «همه می‌دانند» اصغر فرهادی هستند.

کروز درباره تجربه همکاری با این کارگردان ایرانی گفت: «او یک نابغه است. ما پانزده هفته و تا پایان نوامبر کار خواهیم کرد. بی‌صبرانه و هر هفته منتظر دوشنبه‌ها هستم تا به محل فیلمبرداری بروم چرا که از فرهادی چیزهای زیادی می‌توان آموخت. او از زمان برای ایجاد حقیقت از سکانس‌ها استفاده می‌کند.»

پنه لوپه کروز در سال ۲۰۰۸ برای بازی در فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» ساخته وودی آلن موفق به کسب جایزه اسکار بهترین بازیگر زن شد. در خلاصه داستان فیلم «همه می‌دانند» آمده است: «کارولینا برای دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا بازمی‌گردد. در این سفر که پیش‌بینی می‌شد به تجدید دیدار اعضای خانواده خلاصه شود، رویدادهای غیرمنتظره‌ای به وقوع می‌پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تاثیر می‌گذارد.»

علاوه‌بر خود اصغر فرهادی، شرکت‌های Memento Films از فرانسه،Morena Film از اسپانیا و Luky Red از ایتالیا تهیه‌کنندگی مشترک این فیلم را بر عهده دارند. اصغر فرهادی سال گذشته با فیلم «فروشنده» برای بار دوم اسکار گرفت.

 

روزنامه دنیای اقتصاد
  جدیدترین مطالب :