آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۶

موضوع : ورزشی


رافائل نادال با راهیابی به دور سوم تنیس مسترز پاریس، باقی ماندن در رنک یک جهان تا پایان فصل را قطعی کرد. بدین ترتیب نادال مسن ترین تنیسوری است که یک فصل را در رنک یک جهان به پایان می رساند. می نت – به گزارش ایسنا و به نقل از Inside the games ، رافائل…


مجله اینترنتی می نت :

رافائل نادال با راهیابی به دور سوم تنیس مسترز پاریس، باقی ماندن در رنک یک جهان تا پایان فصل را قطعی کرد. بدین ترتیب نادال مسن ترین تنیسوری است که یک فصل را در رنک یک جهان به پایان می رساند.

می نت – به گزارش ایسنا و به نقل از Inside the games ، رافائل نادال اسپانیایی اولین تنیسور سی و چند ساله است که توانسته یک فصل را در رنک یک جهان به پایان برساند.

او روز گذشته در مسابقات مسترز پاریس توانست رقیب خود از کره جنوبی را با نتیجه دو بر صفر شکست دهد و به دور سوم برسد. بدین شکل نادال تا پایان فصل در رنک یک خواهد ماند.

رافائل نادال

نادال پیش از این در فصل های ٢٠٠٨، ٢٠١٠ و ٢٠١٣ نیز در حالی که در صدر رنکینگ جهانی بود فصل را به پایان رساند.

راجر فدرر رقیب نادال در رنکینگ پیش از مسابقات مسترز پاریس از این بازی ها کناره گیری کرد و این مساله باعث شد که کار نادال آسان تر شود.

نادال روز گذشته در این باره گفت: من خیلی خیلی خوشحالم. فصل بسیار خوبی بود. یک سال پیش آرزوی همچین اتفاقی را داشتم. این مساله برای من اهمیت زیادی دارد.
  جدیدترین مطالب :