آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۱ آذر ۱۳۹۶کتاب های داستان پرطرفداری ماننده «کلیه و دمنه»؛ «مثنوی معنوی» و «گلستان سعدی» که توسط نویسندگانی چون: مژگان شیخی، حسین فتاحی و فرهاد حسن‌زاده بازنویسی شده اند توسط سوره مهر با چاپ مجدد خواهند رسید. حسین فتاحی دبیر این مجموعه درباره این آثار گفت: سوره مهر آثار کودک و نوجوانی زیادی دارد که برای بچه‌ها…


مجله اینترنتی می نت :

کتاب های داستان پرطرفداری ماننده «کلیه و دمنه»؛ «مثنوی معنوی» و «گلستان سعدی» که توسط نویسندگانی چون: مژگان شیخی، حسین فتاحی و فرهاد حسن‌زاده بازنویسی شده اند توسط سوره مهر با چاپ مجدد خواهند رسید.

حسین فتاحی دبیر این مجموعه درباره این آثار گفت: سوره مهر آثار کودک و نوجوانی زیادی دارد که برای بچه‌ها خواندنی است که از بین این آثار من «قصه‌های شیرین ایرانی» به لحاظ محتوا، نویسندگان شاخص، گرافیک و صفحه‌آرایی آثار در خور توجهی برای کودکان است.

این نویسنده افزود: این مجموعه، از مشهورترین کتاب‌های فارسی بازنویسی شده است که این‌ها می‌توان گفت قصه‌های بشری هستند که در هر سن و سال می‌تواننند از آن استفاده کنند.

گفتنی است مجموعه کتاب های «قصه‌های شیرین ایرانی»، تلاشی است برای آشنایی کودکان و نوجوانان با ادبیات غنی کشورمان. در این مجموعه داستان هایی از متون کهنه پارسی انتخاب و برای نوجوان به تحریر درآمده است.

این آثار شامل بوستان سعدی٬ مثنوی معنوی٬ قابوس نامه٬ مرزبان‌نامه ٬کلیه و دمنه٬هزار و یک شب٬ گلستان سعدی٬ هفت اورنگ و جوامع الحکایات هستند که به ترتیب توسط «سپیده‌خلیلی» ٬ «حسین فتاحی» ٬ «مجیدملامحمدی» ٬ «محمدرضا شمس» ٬ «مژگان شیخی» ٬ «زهرا حیدری» ٬ «فرهاد حسن زاده» ٬ «جعفر ابراهیمی شاهد» و «مهری ماهوتی» برای کودکان به صورت داستان بازنویسی شده‌اند.

 

منبع: مهرنیوز
  جدیدترین مطالب :