آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۶

موضوع : حوادث


سرانجام حکم حقوقدان کشور مصر که با مطرح کردن بحثی، خطرناکترین نظرات این کشور را با جنجال روبرو کرده بود صادر شد. نبیل الوحش وکیل مصری پس از آنکه اعلام کرد تجاوز به دختران مصری که شلوار جین (شلوار لی) بصورت پاره شده می‌پوشند مجاز است به سه سال زندان محکوم شد. مصری به علت…


مجله اینترنتی می نت :

سرانجام حکم حقوقدان کشور مصر که با مطرح کردن بحثی، خطرناکترین نظرات این کشور را با جنجال روبرو کرده بود صادر شد. نبیل الوحش وکیل مصری پس از آنکه اعلام کرد تجاوز به دختران مصری که شلوار جین (شلوار لی) بصورت پاره شده می‌پوشند مجاز است به سه سال زندان محکوم شد.

مصری به علت اظهاراتش درباره “مجاز بودن تجاوز Rape جنسی به دخترانی که شلوارهای جین پاره پوشیده اند” به تحمل سه سال زندان Prison محکوم شده است.
این وکیل مصری هم‌چنین باید مبلغی معادل یک هزار و ۱۳۰ دلار جریمه بپردازد.
لوحش که از حقوق‌دانان محافظه‌کار برجسته در مصر است ماه اکتبر گذشته در یک برنامه تلویزیونی بیان کرد که تجاوز به دختران و زنانی که لباس مناسب نمی پوشند امری مجاز است.
پس از این اظهارات که با واکنش گسترده در میان فعالان اجتماعی مصر روبرو شد، دادستانی این کشور علیه آقای الوحش اقامه دعوی کرد.
هم‌زمان شورای ملی حقوق زنان مصر ضمن محکوم کردن این اظهارات آن را “فراخوانی برای تجاوز جنسی” به زنان خواند و سخنان آقای الوحش را در تضاد با اصول قانون Law اساسی مصر دانست.
این شورا اکنون با ارایه شکایت به دیوان عالی مصر بحث مجاز بودن پخش چنین اظهاراتی از شبکه‌های تلویزیونی و رسانه‌های جمعی را پیش کشیده است.
این حقوق‌دان شناخته شده سال گذشته هم در جریان یک برنامه تلویزیونی با یک روحانی که گفته بود حجاب برای زنان لزوما ضرورت ندارد، گلاویز شده بود.
  جدیدترین مطالب :