آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۶

موضوع : حوادث


رسیدگی به این پرونده همزمان با کشف جسد یک زن باردار و کودک هفت ساله‌اش در یکی از مناطق شهر بندرعباس (استان هرمزگان) در دستور کار تیم جنایی قرار گرفت. کارآگاهان پلیس آگاهی و بازپرس جنایی در محل مرگ مادر و فرزند حاضر شدند. آثار کبودی روی گردن مادر و فرزند دیده می‌شد که این…


مجله اینترنتی می نت :

رسیدگی به این پرونده همزمان با کشف جسد یک زن باردار و کودک هفت ساله‌اش در یکی از مناطق شهر بندرعباس (استان هرمزگان) در دستور کار تیم جنایی قرار گرفت. کارآگاهان پلیس آگاهی و بازپرس جنایی در محل مرگ مادر و فرزند حاضر شدند. آثار کبودی روی گردن مادر و فرزند دیده می‌شد که این موضوع احتمال قتل آنها را مطرح کرد.

سرهنگ عبدالمجید کرمی، رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان در این باره به جام جم گفت: تحقیقات میدانی ماموران نشان داد، مادر باردار و فرزندش تبعه یکی از کشورهای همسایه بودند. پدر خانواده نیز به‌خاطر شغلش در یکی از جزایر کار می‌کرد و بعد از سه ماه کار در جزیره چند روزی را به خانه می‌آمد. این در حالی بود که همسایه‌ها در تحقیقات اعلام کردند، روز قبل از قتل صدای درگیری زن جوان و شوهرش به نام جلیل را شنیده‌اند.

وی افزود: با کشف این سرنخ پدر خانواده دستگیر شد و در بازجویی‌ها گفت در روز مرگ همسر و فرزندش در خانه حضور نداشته است. بررسی تلفن همراه متهم نشان داد او با افراد متعددی در شبکه‌های اجتماعی ارتباط دارد و بر سر همین موضوع با همسرش اختلافی شدید داشت. در ادامه با گزارش پزشکی قانونی مبنی بر مرگ مادر و فرزندش براثر خفگی، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله‌ای تازه شد.

رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: بازجویی‌ها از تنها مظنون پرونده ادامه داشت تا این که او لب به اعتراف گشود و به قتل همسر و فرزندش اعتراف کرد و گفت: «به خاطر این‌که دور از خانواده بودم بیشتر وقت خود را در شبکه‌های اجتماعی می‌گذراندم و با زنان در ارتباط بودم. همین ارتباط باعث شد از شش ماه قبل به همسرم مشکوک شوم. هر وقت که به او زنگ می‌زدم در حال مکالمه با تلفن بود و این شک مرا بیشتر کرد. حس می‌کردم او هم مثل من با افراد غریبه ارتباط دارد. شب حادثه به خانه آمده و بر سر همین موضوع با همسرم درگیر شدم. او شش ماهه باردار بود و تلاش می‌کرد به جنین آسیبی نرسد. با دست گلویش را گرفتم و محکم فشار دادم. وقتی به خودم آمدم او دیگر نفس نمی‌کشید. بعد از قتل همسرم، احساس کردم فرزند هفت‌ ساله‌ام خودش را به خواب زده و شاهد قتل مادرش بوده است. به همین خاطر از ترس این‌که موضوع را به کسی بازگو نکند او را هم با دستانم خفه کردم.

سرهنگ کرمی در پایان گفت: متهم پس از اعتراف به قتل همسر ۲۲ ساله، فرزند هفت ساله و جنین شش ماهه و بازسازی صحنه قتل با صدور قرار بازداشت موقت، به پلیس آگاهی منتقل شد.

/ مشرق نیوز
  جدیدترین مطالب :