آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۶در بین فیلم های اکران شده از صبح چهارشنبه یکم آذر، فیلم سینمایی «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی مورد توجه مخاطب قرار گرفت و فروش آن در تهران و اکران محدود شهرستان به ۲۲۵ میلیون تومان ظرف ۲ روز گذشته رسید. با توجه به اکران فیلم های جدید، تنوع ژانر در فیلم های اکران…


مجله اینترنتی می نت :

در بین فیلم های اکران شده از صبح چهارشنبه یکم آذر، فیلم سینمایی «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی مورد توجه مخاطب قرار گرفت و فروش آن در تهران و اکران محدود شهرستان به ۲۲۵ میلیون تومان ظرف ۲ روز گذشته رسید.

با توجه به اکران فیلم های جدید، تنوع ژانر در فیلم های اکران شده لحاظ شده و مخاطب علاوه بر فیلم های کمدی و اجتماعی ، فیلم باموضوع دفاع مقدس و مستند نیز می توانددر اکران جدید ببیند و همه ذائقه‌ها در نظر گرفته شده است به امید این که سینما در ماه آذر فروش خوبی داشته باشد و مخاطب از فیلم های اکران شده استقبال کند.

احمد مختاری مدیردفتر پخش هدایت فیلم درباره فروش فیلم‌های این دفتر گفت: فیلم «ثبت با سند برابر است» در تهران ظرف دو روز چهارشنبه و پنج شنبه به فروش ۱۲۰ میلیون تومان رسیدو در شهرستان به صورت محدود و تنها در ۱۰ سالن به نمایش در آمد که فروش آن به ۳۰ میلیون تومان رسید و در کل فروش فیلم به ۱۵۰ میلیون تومان رسید.

وی ادامه داد: فیلم «خانه دختر» در تهران به فروش ۱ میلیاردو ۸۵۴ میلیون و در شهستان به فروش ۹۳۰ میلیون تومان دست یافت که فروش کل فیلم تاکنون به رقم ۲ میلیاردو ۷۸۴ میلیون تومان رسید. فیلم «ملی و راه های نرفته اش» در تهران به فروش ۱ میلیاردو ۵۲۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۵۶۰ میلیون تومان رسید که در کل فروش فیلم به رقم ۲ میلیارد و ۸۰میلیون تومان رسید.

حبیب اسماعیلی مدیر عامل دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش فیلم «غیرمجاز» گفت : فیلم هم اینک به فروش ۲۱۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان رسیده است.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «قاتل اهلی» در تهران و شهرهای اصفهان، شیراز و مشهد اکران شد که با توجه به اکران محدود در شهرستان ها فیلم ظرف دو روز به رقم فروش ۲۲۵ میلیون تومان رسید و از صبح شنبه در شهرهای خوزستان، گیلان، مازندران و… اکران خواهدشد.

وی ادامه داد: فیلم سینمایی «زرد» همچنان با اقبال مخاطب روبرو است و هم اینک فروش فیلم به ۵ میلیارد و۲۲۰میلیون تومان رسید.

منوچهر زبردست مدیرعامل دفتر پخش سبحان گستر درباره فروش فیلم «خفه گی» گفت: همچنان فیلم با اقبال مخاطب مواجه است و فروش فیلم به رقم ۳ میلیارد و ۷۷۰ میلیون تومان رسید.

بنابراین گزارش، براساس سیستم مکانیزه فیلم سینمایی «خالتور» به فروش ۱ میلیاردو ۹۴۳ میلیون و ۱۵۴ هزار تومان رسید، فیلم «قهرمانان کوچک» به فروش ۲ میلیارد و ۱۰۷ میلیون و ۸۱۷ هزار تومان رسید، فیلم «ایتالیا ایتالیا» به فروش ۱ میلیارد و ۲۵۷ میلیون ۷۱۷ هزار تومان رسید، فیلم «آزاد به قید شرط» به فروش ۲۱۴ میلیون و ۸۱۴ هزار تومان رسیدو فیلم «انزوا» به فروش ۵۱ میلیون و ۸۷۷ هزار تومان رسید.
  جدیدترین مطالب :