آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۶

موضوع : سبک زندگی


فرمانداری استان آنکارا، پایتخت کشور ترکیه – Turkey – با صدور فرمانی هرگونه تجمع، نمایش، مراسم و اکران فیلم و برنامه های خاص با موضوع همجنس‌گرایان را ممنوع اعلام کرد. در بیانیه صادر شده از سوی دفتر فرماندار آنکارا آمده است: «از ۱۸ نوامبر ۲۰۱۷ تا اطلاع ثانوی، با در نظر گرفتن حساسیت عمومی، هرگونه…


مجله اینترنتی می نت :

فرمانداری استان آنکارا، پایتخت کشور ترکیه – Turkey – با صدور فرمانی هرگونه تجمع، نمایش، مراسم و اکران فیلم و برنامه های خاص با موضوع همجنس‌گرایان را ممنوع اعلام کرد.

در بیانیه صادر شده از سوی دفتر فرماندار آنکارا آمده است: «از ۱۸ نوامبر ۲۰۱۷ تا اطلاع ثانوی، با در نظر گرفتن حساسیت عمومی، هرگونه فعالیت عمومی همجنس‌گرایان برای امنیت و آرامش ممنوع می‌باشد.»

به نوشته خبرگزاری «اسپوتنیک» فرمانداری آنکارا در ادامه دلیل این فرمان را احتمال به‌وجود آمدن دشمنی،خصومت و به تبع آن به خطر افتادن امنیت عمومی به دلیل تفاوت داشتن عقاید این گروه با بخش اعظمی از جامعه ترکیه عنوان کرد.

این در حالی است که دولت ترکیه به عنوان یک کشور اسلامی، به بهانه عضویت در اتحادیه اروپا، همجنس‌گرایی را به رسمیت شناخته و به صورت قانونی ممنوع نکرده است.
  جدیدترین مطالب :