آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۶پایگاه خبری «هیل» نوشت رکس تیلرسون، وزیر خارجه آمریکا در جریان اجلاس سران آ.سه.آن، که دیروز یکشنبه در مانیل، پایتخت فیلیپین برگزار شد تمام توان و دقت خود را به کار گرفت تا با ری یونگ – هو همتای کره شمالی خود روبرو نشود. می نت: به گزارش افکارنیوز،  حضور همزمان این دو وزیر در این اجلاس…


مجله اینترنتی می نت :

پایگاه خبری «هیل» نوشت رکس تیلرسون، وزیر خارجه آمریکا در جریان اجلاس سران آ.سه.آن، که دیروز یکشنبه در مانیل، پایتخت فیلیپین برگزار شد تمام توان و دقت خود را به کار گرفت تا با ری یونگ – هو همتای کره شمالی خود روبرو نشود.

می نت: به گزارش افکارنیوز،  حضور همزمان این دو وزیر در این اجلاس بین المللی پس از آن صورت گرفت که دقیقا یک روز قبل شورای امنیت بین الملل به تشدید مجازات های بین المللی بر ضد کره شمالی رأی مثبت داده بود. تصویب این قطعنامه در واقع موفقیت بزرگی برای واشنگتن به حساب می آید. وزارت خارجه آمریکا نیز اندکی قبل از برگزاری این اجلاس اعلام کرده بود که تیلرسون هیچ برنامه ای برای ملاقات با همتای کره شمالی خود در حاشیه اجلاس مانیل ندارد.

به این ترتیب تیلرسون در در راستای همین تلاش ها و به منظور پرهیز از هر گونه برخورد با وزیر خارجه کره شمالی در مهمانی شام که به افتخار تمام مهمانان اجلاس برگزار شد، شرکت نکرد حال آنکه شرکت در این مراسم جزء برنامه های وی بود. در نهایت “سوزان تورنتون”، از مقامات وزارت خارجه آمریکا به نمایندگی از هیأت آمریکایی در این مهمانی حضور یافت. معاون تیلرسون نیز در توجیه غیبت وی گفت که آقای وزیر باید خود را برای روز دوم اجلاس آماده می کرد.
  جدیدترین مطالب :