آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۲ شهریور ۱۳۹۶استقلال در موقعیتی است که مدیرانش باید تصمیمی جدی برای آینده بگیرند اما همسو نبودن همه اعضای هیات مدیره و…


مجله اینترنتی می نت :

استقلال در موقعیتی است که مدیرانش باید تصمیمی جدی برای آینده بگیرند اما همسو نبودن همه اعضای هیات مدیره و نظرات متفاوتی که درباره منصوریان ارائه می‌شود، حمایت‌هایی که افتخاری از منصوریان دارد و از همه مهم‌تر کمبود زمان برای انتخاب گزینه خارجی مطمئن.

می نت- همه دست به دست هم داده تا اینطور پیش بینی شود که منصوریان حتی با ادامه شکست‌ها پس از تعطیلات نیز به کارش ادامه دهد، شهرآورد را هم ببیند و حتی به نیم‌فصل هم برسد.

به گزارش ایران ورزشی: حمایت‌هایی که افتخاری از منصوریان دارد و از همه مهم‌تر کمبود زمان برای انتخاب گزینه خارجی مطمئن همه دست به دست هم داده تا اینطور پیش بینی شود که منصوریان حتی با ادامه شکست‌ها پس از تعطیلات نیز به کارش ادامه دهد، شهرآورد را هم ببیند و حتی به نیم‌فصل هم برسد. استقلال را فعلا با منصوریان و همین کادر مدیریتی خواهید دید.
صحبت‌های وزیر در تایید ادامه کار مدیریت به معنای اختیار تام دادن به افتخاری درباره آینده کاری منصوریان است و افتخاری هم تلاش خواهد کرد تا آرای مخالف علیه منصوریان را فعلا وتو کند تا شاید منصوریان در فرصت‌های بعدی موفق به جبران مافات شود. اکنون در هیات مدیره باشگاه استقلال دو رای ممتنع وجود دارد که این دو رای اختصاص دارد به آقایان عباسی ملکی و قراب که معمولا هیچ اظهارنظری درباره استقلال از این دو عضو هیات مدیره نمی‌بینیم. این دو نفر در واقع نظرات‌شان در هیات مدیره مخفی است و احتمالا نظر جمعی را تایید می‌کنند.
اسم هایی که طی روزهای گذشته اعم از اشتلیکه و دالیچ حتی کخ و دام در رسانه‌ها منتشر شده حقیقتا هیچ یک صحت ندارند و اینها بازی‌های رسانه‌ای تکراری مدیر برنامه‌هایی است که همواره کوشیده‌اند از فضای وهم آلود فوتبال ایران به نفع خود سود ببرند.
تنها گزینه‌ای که به باشگاه استقلال پیشنهاد شده اسکوچیچ است که بر سر حضور این مربی هم اتفاق نظر وجود ندارد و این مربی کروات به دلیل کارنامه نه چندان پربارش در فوتبال ایران و مهم‌تر از همه نداشتن تیم در این برهه و البته فقدان کاریزما چندان مورد توجه نیست. ایضا مدیریت کنونی استقلال تحقیقات آنچنان جامع و وسیعی درباره گزینه خارجی انجام نداده و شناخت آنها از این طیف تنها به اظهارات مدیر برنامه‌ها یا واسطه‌ها ختم می‌شود.
اجرای پروژه برکناری منصوریان وقتی پیچیده‌تر می‌شود که می‌شنویم دستمزد این مربی برای ۳ فصل پرداخت شده است.  جدیدترین مطالب :