آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۶

موضوع : ورزشی


دیدار تیم های سیاه جامگان و استقلال تهران از سری مسابقات لیگ برتر ، در ورزشگاه ثامن مشهد با تساوی بدون گل به پایان رسید. به گزارش وب سایت نود، دیدار دو تیم از ساعت ۱۴:۴۵ با یک دقیقه سکوت برای درگذشت تعدادی از هموطنانمان در زلزله کرمانشاه آغاز شد. ترکیب سیاه جامگان: محمدرضا کرمی، رضا شربتی،…


مجله اینترنتی می نت :

دیدار تیم های سیاه جامگان و استقلال تهران از سری مسابقات لیگ برتر ، در ورزشگاه ثامن مشهد با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش وب سایت نود، دیدار دو تیم از ساعت ۱۴:۴۵ با یک دقیقه سکوت برای درگذشت تعدادی از هموطنانمان در زلزله کرمانشاه آغاز شد.

ترکیب سیاه جامگان: محمدرضا کرمی، رضا شربتی، محسن آقایی، محمدرضا خرسندنیا، کیوان امرایی، مصطفی احمدی، گوران یرکوویچ، سبحان خاقانی(روح‌الله سیف‌الهی ۶۲)، حسین بادامکی(۷۸- پیام ملکیان)، سجاد دانای باغکی، وحید عسگری

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، سیدمجید حسینی، لئوناردو پادوانی، امید نورافکن، خسرو حیدری، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، سرور جپاروف، فرشید اسماعیلی(۶۷- مهدی قائدی)، جابر انصاری و سجاد شهباززاده(۷۴- علی قربانی)

 

 

دقایق حساس نیمه اول:

دقیقه ۶: ارسال نورافکن از چپ میتوانست جابر انصاری را در موقعیت ایده آل گلزنی قرار دهد اما انصاری نتوانست از این فرصت استفاده کند.

دقیقه ۵۹: روی پاس بادامکی مهاجم سیاه جامگان صاحب فرصت ایده آل گلزنی شد اما ضربه این بازیکن راهی کرنر شد.

 

دقیقه ۱۸: خطای روزبه چشمی پشت محوطه جریمه استقلال روی مهاجم سیاه جامگان با اعلام خطا از سوی داور همراه شد. ارسال بلند بادامکی روی این ضربه با اختلاف از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه ۳۰: پاس عمقی پشت محوطه جریمع به شهباززاده رسید که ضربه این بازیکن در موقعیت تک به تک به سمت دروازه زده شد اما مدافع سیاه جامگان در آخرین لحظات توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه ۳۵: ضربه ایستگاهی بلند امید ابراهیمی را گلر سیاه جامگان به راحتی مهار کرد.

دقیقه ۴۴: ارسال از راست بازیکنان استقلال پشت محوطه جریمه و در موقعیت تک به تک به اسماعیلی رسید که ضربه سر این بازیکن را کرمی مهار کرد.

 

 دقایق حساس نیمه دوم:

دقیقه ۵۵: روی پاس فرشید اسماعیلی برای شهباززاده این بازیکن می توانست دروازه سیاه جامگان را باز کند ولی ضربه مهاجم استقلال از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۶۴: پاس عمقی پشت دفاع سیاه جامگان در موقعیت تک به تک با گلر به جابر انصاری رسید اما ضربه بی دقت این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۸: ارسال امید ابراهیمی با ضربه سر پادوانی و واکنش خوب گلر سیاه جامگان همراه شد.

دقیقه ۶۹: شوت سنگین قائدی از پشت محوطه جریمه با برخورد به دیرک دروازه به زمین برگشت.

دقیقه ۷۵: ضربه آزاد چسبیده به محوطه جریمه توسط امید ابراهیمی زده شد که توپ با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۷: ارسال امید ابراهیمی با ضربه سر انصاری همراه بود اما توپ این بازیکن را روی خط گلر سیاه جامگان مهار کرد.

دقیقه ۹۰: شوت قائدی از جناح چپ با اختلاف کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۹۵: جابر انصاری روی ارسال ابراهیمی صاحب توپ شد اما ضربه این بازیکن باز هم با واکنش به موقع گلر سیاه جامگان مهار شد.
  جدیدترین مطالب :