آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۶احتمالا شما هم مانند سایر دوستانتان از مرورگر جدید شرکت کره‌ای سامسونگ بی اطلاع هستید. طی روزهای اخیر سامسونگ الکترونیکز از مرورگر جدید خود با نام «سامسونگ اینترنت» رونمایی کرده است. می نت – به گزارش رسانه کلیک: اگر هنوز از این اپلیکیشن استفاده نکرده‌اید، احتمالا بعد از این از آن استفاده می‌کنید. این محصول…


مجله اینترنتی می نت :

احتمالا شما هم مانند سایر دوستانتان از مرورگر جدید شرکت کره‌ای سامسونگ بی اطلاع هستید. طی روزهای اخیر سامسونگ الکترونیکز از مرورگر جدید خود با نام «سامسونگ اینترنت» رونمایی کرده است.

می نت – به گزارش رسانه کلیک: اگر هنوز از این اپلیکیشن استفاده نکرده‌اید، احتمالا بعد از این از آن استفاده می‌کنید. این محصول با هر تلفن همراه اندرویدی جدید کار می‌کند.

اکثر گوشی‌های اندرویدی بصورت پیش فرض از مرورگر گوگل کروم بهره‌مند هستند و از آن به عنوان مرورگر پیش فرض استفاده می‌کنند. مرورگر سامسونگ نشان از آرزوی بزرگ سامسونگ برای تبدیل به یک شرکت قدرت‌مند نرم‌افزاری و نه فقط یک غول سخت افزاری است.

سامسونگ اینترنت مانند هر مرورگر مدرن دیگری قابلیت همگام سازی بوک مارک‌ها و چند برگه‌ای بودن را دارا است و اگر در رایانه شخصی به بوک مارک‌ها احتیاج داشته باشید، به سادگی با یک افزونه گوگل کروم امکان همگام سازی برای شما فراهم می‌شود.

همچنین قابلیتی برای بیماران مبتلا به اختلالات بینایی در آن گنجانده شده که High-contrast نام دارد و استفاده از مرورگر را تا حد بسیاری زیادی راحت می‌کند.

سامسونگ اینترنت بصورت پیش فرض از قابلیت WebVR پشتیبانی می‌کند. WebVR واقعیت مجازی را به مروگرهای اینترنتی می‌آورد. از سوی دیگر هدست واقعیت مجازی GearVR نیز از این مرورگر پشتیبانی می‌کند.

سامسونگ اینترنت برپایه Chromium پروژه متن باز گوگل کروم نوشته شده، اما یک کپی ساده از سورس کد گوگل نیست.
  جدیدترین مطالب :