آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۴ آذر ۱۳۹۶به نقل از شبکه خبری راشاتودی، در معاملات امروز بازار جهانی ارز مجازی، بیت‌کوین – Bitcoin – رکورد قیمتی جدیدی را به ثبت رسانده است. بر همین اساس در ساعت ۹:۳۰ به وقت گرینویچ قیمت هر بیت‌کوین به ۸۵۰۰ دلار رسید. بیت‌کوین محبوب‌ترین و پرمعامله‌ترین ارز مجازی است و طی هفته‌های گذشته بسیار پرنوسان بوده است؛…


مجله اینترنتی می نت :

به نقل از شبکه خبری راشاتودی، در معاملات امروز بازار جهانی ارز مجازی، بیت‌کوین – Bitcoin – رکورد قیمتی جدیدی را به ثبت رسانده است.

بر همین اساس در ساعت ۹:۳۰ به وقت گرینویچ قیمت هر بیت‌کوین به ۸۵۰۰ دلار رسید.

بیت‌کوین محبوب‌ترین و پرمعامله‌ترین ارز مجازی است و طی هفته‌های گذشته بسیار پرنوسان بوده است؛ چراکه اوایل ماه جاری میلادی قیمت بیت‌کوین به ۵۵۰۰ دلار صعود کرده بود اما پس از آنکه بورس کالای شیکاگو اعلام کرد که بیت‌کوین را نیز به سبد معاملاتی خود اضافه می‌کند، روند قیمتی بیت‌کوین تغییر کرد و به شدت صعودی شد.

اخیراً نیز تعدادی از مؤسسات سرمایه‌گذاری به خرید بیت‌کوین روی آورده‌اند. مؤسساتی نظیر گلدمن ساکس و سیتی گروپ اعلام کردند که در حال تحقیق در باره تکنولوژی «بلاک‌چِین»، تکنولوژی پشت مبادلات بیت‌کوین هستند و این احتمال وجود دارد که بیت‌کوین را به سبد دارایی‌های خود بیفزایند.

قیمت بیت‌کوین در ابتدای ماه جاری سال میلادی کمتر از ۱۰۰۰ دلار بود و با توجه به رسیدن رقم این ارز در معاملات امروز به ۸۵۰۰ دلار، قیمت این ارز ۸۵۰ درصد افزایش یافته است. هم‌اکنون ارزش کل بازار بیت‌کوین‌ها ۱۴۲ میلیارد دلار است.
  جدیدترین مطالب :