آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۶

موضوع : ■ ویدیو


یک زن تایلندی در حالی با یک مار پیتون ۴٫۵ متری در پشت حیاط منزلش روبرو شده که این خزنده مشغول خوردن و قورت دادن یک سوسمار بود. ویدئوی وحشتناکی که به تازگی منتشر شده است صحنه ای را به تصویر می‌کشد که یک زن تایلندی در حیاط پشتی خانه اش با آن روبرو شده…


مجله اینترنتی می نت :

یک زن تایلندی در حالی با یک مار پیتون ۴٫۵ متری در پشت حیاط منزلش روبرو شده که این خزنده مشغول خوردن و قورت دادن یک سوسمار بود.

ویدئوی وحشتناکی که به تازگی منتشر شده است صحنه ای را به تصویر می‌کشد که یک زن تایلندی در حیاط پشتی خانه اش با آن روبرو شده است. این ویدئو یک مار پیتون ۴٫۵ متری غول پیکر را نشان می دهد که مشغول قورت دادن یک سوسمار بزرگ است.


دریافت و مشاهده ویدیو: اینجا کلیک کنید


زن ۴۳ ساله که با دیدن این صحنه دچار ترس و وحشت شده بود بلافاصله از آتشنشانان محلی درخواست کمک کرد. آتشنشانان بعد از حضور در خانه این زن تلاش کردند تا با کمک یک کامیون مار غول پیکر را شکار کرده و به محلی دورافتاده منتقل کنند.

او در این خصوص گفت: ” در حال آویزان کردن لباس ها در حیاط پشت خانه بودم که یک مار پیتون غول پیکر را دیدم. واقعا جسه این خزنده بسیار بزرگ بود. این مار در حال خوردن یک سوسمار بزرگ بود.” گفتنی است؛ این مار توسط آتشنشانان به یکی از جنگل های تایلند منتقل شد

 

منبع: رکنا
  جدیدترین مطالب :