آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۳۹۶

موضوع : اخبار


«آوی گابی» رهبر حزب اپوزوسیون رژیم اشغالگر قدس در مصاحبه با وب سایت «آلگماینر»، جمهوری اسلامی ایران را «تهدید جدی» خواند. رهبر حزب کارگر اسرائیل در بخشی از این مصاحبه در پاسخ به سئوالی درباره چالش‌های امنیتی اسرائیل در برهه کنونی گفت: «اول از همه بگویم که اسرائیل قوی است. به جای آن که اجازه…


مجله اینترنتی می نت :

«آوی گابی» رهبر حزب اپوزوسیون رژیم اشغالگر قدس در مصاحبه با وب سایت «آلگماینر»، جمهوری اسلامی ایران را «تهدید جدی» خواند.

رهبر حزب کارگر اسرائیل در بخشی از این مصاحبه در پاسخ به سئوالی درباره چالش‌های امنیتی اسرائیل در برهه کنونی گفت: «اول از همه بگویم که اسرائیل قوی است. به جای آن که اجازه دهیم دشمنانمان اسرائیلی‌ها را بترسانند، ما باید آن‌ها را بترسانیم. این اختلاف بین من و “بنیامین نتانیاهو”، نخست وزیر است. نتانیاهو تمایل به ترساندن مردم ما را دارد اما من خواستار ترساندن دشمنانم هستم.»

گابی ادامه داد: «دوم این که تهدید عینی علیه اسرائیل وجود ندارد. ما اطمینان کافی به خود داریم. تنها تهدید واقعی پروژه هسته‌ای ایران است. ما باید با آن بجنگیم و هر آنچه که لازم است را انجام دهیم تا ایران هسته‌ای نشود. نباید اجازه دهیم چنین اتفاقی بیافتد.»

وی در ادامه افزود: «موضوع دیگر موشک‌های لبنان و سوریه است. این نبرد بعدی است، نبرد موشک‌ها و نه نیروهای ایران و شبه نظامیانی که برای فتح بلندی‌ها جولان می‌آیند. بنابر این، لازم است از نظر فن آوری و مجهز بودن به سامانه‌های ضد موشکی به اندازه کافی آماده باشیم.»

وی در پاسخ به سئوال دیگر درباره دیدگاهش پیرامون توافق هسته‌ای ایران گفت: «آیا من این توافق را دوست دارم؟ خیر، آیا فکر می‌کنم که باید آن‌ را لغو کنیم؟ خیر. باید آن‌را اصلاح کنیم تا این توافق بهبود پیدا کند. زیرا دومین بخش این توافق موردی است که با آن نمی‌توانیم کنار بیاییم. ما نمی‌توانیم این فرصت را به ایران بدهیم تا کشوری هسته‌ای شود. این توافق می‌گوید که در پایان پانزده سال ایران می‌تواند هسته‌ای شود و ما نمی‌توانیم آن را قبول کنیم. به همین دلیل ما باید سیاستی جامع بر پایه دیپلماسی، تحریم‌ و اقدام نظامی را داشته باشیم تا در صورت لزوم مانع وقوع این امر شویم.»

/ فارس نیوز
  جدیدترین مطالب :