آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۶

موضوع : حوادث


فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس در استان گلستان از دستگیری فرد معتادی خبر داد که با آزار و اذیت کودک ۳ ساله‌ی خود، باعث مرگ او شده بود. سرهنگ محمود علیفر عصر شنبه در گفت وگویی، افزود: در پی تماس عصر روز گذشته مسئولان بیمارستان طالقانی گنبد با نیروی انتظامی شهرستان مبنی بر وقوع یک فقره…


مجله اینترنتی می نت :

فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس در استان گلستان از دستگیری فرد معتادی خبر داد که با آزار و اذیت کودک ۳ ساله‌ی خود، باعث مرگ او شده بود.

سرهنگ محمود علیفر عصر شنبه در گفت وگویی، افزود: در پی تماس عصر روز گذشته مسئولان بیمارستان طالقانی گنبد با نیروی انتظامی شهرستان مبنی بر وقوع یک فقره کودک آزاری، بلافاصله ماموران انتظامی و آگاهی به محل اعزام و موضوع تحت بررسی های پلیسی قرار گرفت.
وی افزود: کودک خردسال که یک پسربچه بود در موقع تحویل به بیمارستان در حالت کُما بود و آثار سوختگی ناشی از سیگار و کبودی بر روی پا و بدن او مشاهده شد.
سرهنگ علی‌فر با بیان اینکه این کودک خردسال براثر شدت جراحات، امروز جان خود را از دست داد، افزود: تحقیقات به عمل آمده نشان داد که پدر این کودک که اعتیاد شدید به مواد مخدر دارد، عامل کودک آزاری بوده است.
وی افزود: در بازجویی از متهم، وی ابتدا منکر هرگونه آزار و اذیت شد اما در مواجهه با اسناد و شواهد، به بزه ارتکابی خود اعتراف و علت آن را فشار اقتصادی ناشی از اعتیاد به مواد مخدر اعلام کرد.
فرمانده انتظامی گنبدکاووس گفت: با تکمیل پرونده متهم به کودک آزاری منجر به قتل، وی به دستگاه قضایی تحویل داده شد.

/ پارس نیوز
  جدیدترین مطالب :