آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۲ آذر ۱۳۹۶



جنیفر لارنس Jennifer Shrader Lawrence بازیگر مطرح سینمای هالیوود و برنده جایزه اسکار؛ از نامزد کارگردانش دارن آرنوفسکی، جدا شد. جدیدترین همکاری آنها که یک فیلم هیجانی و ترسناک به نام «مادر!» است، هنوز روی پرده سینماست. جنیفر لارنس در سال ۲۰۱۰ و در حین فیلمبرداری فیلم “مردان ایکس:کلاس اول” با نیکولاس هولت آشنا شد…


مجله اینترنتی می نت :

جنیفر لارنس Jennifer Shrader Lawrence بازیگر مطرح سینمای هالیوود و برنده جایزه اسکار؛ از نامزد کارگردانش دارن آرنوفسکی، جدا شد.

جدیدترین همکاری آنها که یک فیلم هیجانی و ترسناک به نام «مادر!» است، هنوز روی پرده سینماست.

جنیفر لارنس در سال ۲۰۱۰ و در حین فیلمبرداری فیلم “مردان ایکس:کلاس اول” با نیکولاس هولت آشنا شد و آنها به مدت ۵ سال و تا سال ۲۰۱۴ هنگام اکران فیلم”مردان ایکس:روزهای گذشته و آینده” باهم رابطه داشتند.

لارنس در سال ۲۰۱۵-۲۰۱۴ با خواننده گروه کلدپلی “کریس مارتین” قرار میگذاشت که رابطه آنها بعد از مدتی بهم خورد. از تابستان ۲۰۱۶ جنیفر پس از آشنا شدن با کارگردان هالیوود دارن آرونوفسکی در حین فیلمبرداری فیلم مادر با او قرار میگذارد.

در تاریخ ۳۱ اوت ۲۰۱۴ در جریان افشای تصاویر برهنه افراد مشهور به خاطر هک شدن برنامه ICloud شرکت اپل، تعداد زیادی تصاویر برهنه از او در فضای مجازی منتشر شد. خود او نیز صحت این عکس‌ها را تأیید کرد.

 

» برگرفته از : people.com




  جدیدترین مطالب :