آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۳۹۶ماریا کوناندینایا – Maria Komandnaya – مجری مراسم قرعه کشی جام جهانی (که اهل کشور روسیه است) در کنار “گری لینه کر” به اجرای مراسم می پرداخت، خیلی فوری بعد از اتمام قرعه کشی در یک توئیت کوتاه (در شبکه توییتر) چنین نوشته است: ایران! آیا خوشحالید؟ او که در روزهای گذشته با انتشار خبری…


مجله اینترنتی می نت :

ماریا کوناندینایا – Maria Komandnaya – مجری مراسم قرعه کشی جام جهانی (که اهل کشور روسیه است) در کنار “گری لینه کر” به اجرای مراسم می پرداخت، خیلی فوری بعد از اتمام قرعه کشی در یک توئیت کوتاه (در شبکه توییتر) چنین نوشته است: ایران! آیا خوشحالید؟

او که در روزهای گذشته با انتشار خبری مربوط به درخواست مردم ایران برای پوشیدن یک لباس مناسب در مراسم قرعه کشی مواجه شده بود، امروز پوشش خود را به گونه‌ای انتخاب کرد که تلویزیون توانست به طور کامل به پخش این مراسم بپردازد.

 

کوماندینایا که اولین درخواست را از سردار آزمون گرفته و به گفته این بازیکن ایرانی تیم روبین کازان به وی قول داده بود که لباس خود را پوشیده انتخاب کند، با حضور ایرانی‌ها در صفحه اینستاگرام و توئیترش تبدیل به یک خبر جنجالی برای مردم دیگر نقاط جهان شده بود؛ او حالا با این توئیت جالب نشان می‌دهد حواسش تا کجا جمع بوده است.

/ ورزش سه
  جدیدترین مطالب :