آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۲ آذر ۱۳۹۶دانشجویان دانشگاه صنعت نفت، در روز ۲ آذر ۱۳۹۶ و در ادامه اعتراضات خود نسبت به آزمون استخدامی، اقدام به تشییع نمادین پیکر این دانشگاه کردند. دانشجویان دانشگاه صنعت نفت در ادامه اعتراضات خود نسبت به آزمون استخدامی وزارت نفت و وضعیت کنونی این دانشگاه، علت زوال دانشگاه را ناکارآمدی هیات رییسه در حفظ امتیازات…


مجله اینترنتی می نت :

دانشجویان دانشگاه صنعت نفت، در روز ۲ آذر ۱۳۹۶ و در ادامه اعتراضات خود نسبت به آزمون استخدامی، اقدام به تشییع نمادین پیکر این دانشگاه کردند.

دانشجویان دانشگاه صنعت نفت در ادامه اعتراضات خود نسبت به آزمون استخدامی وزارت نفت و وضعیت کنونی این دانشگاه، علت زوال دانشگاه را ناکارآمدی هیات رییسه در حفظ امتیازات دانشگاه دانستند و امروز دوشنبه ۲۹ آبان، در حرکتی نمادین اقدام به برگزاری مراسم تشییع و وداع با پیکر این دانشگاه مقابل دانشکده نفت آبادان کردند.

در روزهای گذشته دانشجویان دانشکده‌های نفت آبادان و اهواز در اعتراض به سلب امتیازات دانشگاه صنعت نفت تجمع و تحصن کردند و تمام کلاس‌های روز شنبه به دلیل عدم حضور دانشجویان در کلاس لغو شد.

دانشجویان دانشکده نفت اهواز نیز امروز ساکت ننشستند و در دومین روز از تحصن و تجمع خود تمام کلاس‌ها را تعطیل کردند.

دی‌ماه سال ۹۴ بود که هیات رییسه دانشگاه در نشستی که با دانشجویان داشتند وعده استعفای جمعی خود را در صورت عدم جذب دانشجویان بورسیه توسط وزارت نفت داده بودند و اکنون دانشجویان معترض پس از گذشت دو سال خواستار عمل به این وعده شده‌اند.

 

ایسنا
  جدیدترین مطالب :