آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۶

موضوع : ورزشی


تیم باشگاهی الهلال عربستان از ساعت ۱۹:۴۵ روز شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ در ورزشگاه ملک فهد شهر ریاض در دیدار رفت فینال این رقابت‌ها مقابل تیم باشگاهی اوراواردز ژاپن قرار گرفت. اوراواردز با وجود مهمان بودن در این مسابقه خیلی زود و در دقیقه ۷ روی نفوذ و ارسال زمینی‌ای که رافائل سیلوا از جناح…


مجله اینترنتی می نت :

تیم باشگاهی الهلال عربستان از ساعت ۱۹:۴۵ روز شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ در ورزشگاه ملک فهد شهر ریاض در دیدار رفت فینال این رقابت‌ها مقابل تیم باشگاهی اوراواردز ژاپن قرار گرفت.

اوراواردز با وجود مهمان بودن در این مسابقه خیلی زود و در دقیقه ۷ روی نفوذ و ارسال زمینی‌ای که رافائل سیلوا از جناح چپ داشت، با دفع توپ اشتباه عبدالله المعیوف، دروازه‌بان و محمد جحفلی، مدافع الهلال با ضربه سیلوا به گل رسید.

در ادامه تلاش بی‌امان الهلال برای رسیدن به گل در دقیقه ۳۷ نتیجه داد و عمر خریبین پاس سالم الدوساری را با یک چرخش در محوطه جریمه تبدیل به گل کرد تا نیمه اول با تساوی یک بر یک خاتمه پیدا کند.

در نیمه دوم الهلال عربستان حملات زیادی ترتیب داد و به دنبال آن بود تا در این مسابقه خانگی که بازی رفت هم بود به پیروزی دست پیدا کند؛ اما در نهایت اوراواردز ژاپن تساوی یک بر یک ارزشمندی در ریاض به دست آورد.

بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های اوراواردز ژاپن و الهلال عربستان ساعت ۱۳:۴۵ روز دوشنبه، یازدهم آذرماه در ورزشگاه سایتاما برگزار خواهد شد.

 

ورزش ۳
  جدیدترین مطالب :