آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۶

موضوع : ورزشی


لغو بازی تراکتورسازی و سپیدرود، از سری بازی های لیگ برتر فوتبال ایران به دلیل بارش برف در تبریز و با اعتراض مسئولان تیم رشتی همراه شده است. رادنی دیدار، مدیررسانه‌ای باشگاه سپیدرود در این خصوص به فارس گفت: «درحالی‌که از ۲۴ ساعت پیش از آغاز بازی از سوی هواشناسی اعلام‌ شده بود که در…


مجله اینترنتی می نت :

لغو بازی تراکتورسازی و سپیدرود، از سری بازی های لیگ برتر فوتبال ایران به دلیل بارش برف در تبریز و با اعتراض مسئولان تیم رشتی همراه شده است.

رادنی دیدار، مدیررسانه‌ای باشگاه سپیدرود در این خصوص به فارس گفت: «درحالی‌که از ۲۴ ساعت پیش از آغاز بازی از سوی هواشناسی اعلام‌ شده بود که در ساعت ۱۵:۰۰ روز جمعه در تبریز برف خواهد بارید جای بسی تعجب دارد که چرا مسئولان سازمان لیگ بازی را زودتر آغاز نکردند و اگر مثلاً در ساعت ۱۴ بازی شروع می‌شد تا آغاز برف یک‌نیمه تمام‌شده بود و پس از بارش هم‌مقدار برف به‌گونه‌ای بود که اگر بازیکنان در زمین حضور داشتند مانع از جمع انباشت آن در زمین مسابقه می‌شد.»

وی ادامه داد: «از لحظه آغاز برف کمترین تلاش را از سوی مسئولان برگزاری برای برف‌روبی دیدیم و بالعکس همه مسئولان تراکتور دنبال این بودند که بازی یک روز عقب بیفتد و درنهایت همان‌طور که فیلمش موجود است برای رفع مسئولیت،چند تِی به دست یکی دو نفر که اتفاقاً خبرنگار هم بودند دادند تا زمین را تمیز کنند».

مسئول رسانه‌ای سپیدرود گفت: «داوران و ناظر مسابقه تمایل به برگزاری دیدار داشتند اما زمانی که آقای آجرلو وارد ماجرا شد، پس از چند دقیقه صحبت همه‌چیز را به سود تراکتور و لغو بازی ختم به خیر کرد. سرهنگی که فرمانده میدان بود می‌گفت که گرمایش کف زمین را خاموش کردند تا برف‌ها آب نشود و برای ما هم جالب است که چرا تراکتوری‌ها از لغو بازی استقبال می‌کردند.»

دیدار افزود: «به خاطر لغو این دیدار مجبور شدیم بلیط هواپیما را پس دهیم و بخش زیادی از پولمان سوخت شود و یک روز هتل و هزینه اضافی بر دوش یک تیم کاملاً خصوصی گذاشته شد.

بدون داشتن تمرین مجبوریم فردا به مصاف تراکتور برویم و پنجشنبه هم دوباره یک مسابقه سنگین در اهواز برابر فولاد خواهیم داشت. جالب اینکه حدود پنجاه هوادار عاشق از رشت برای حمایت از سپیدرود آمده بودند و تا آخرین لحظه که یقین پیدا نکردند بازی لغو می‌شود زیر بارش برف و سرما پا پس نکشیدند و دست از حمایت سپیدرود دست برنداشتند. تمام دل‌مشغولی بازیکنان و کادر فنی این بود که کمکی برای این عزیزان پیدا کنند و جالب این بود که پشت نیمکت مهمان که طبق قانون باید در اختیار هوادارانمان گذاشته شود را به ما نداده بودند و آن‌ها را به گوشه‌ای از ورزشگاه تبعید کردند که مسقف نبود.»

 

ورزش سه
  جدیدترین مطالب :