آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۶در آغاز هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر تیم‌های تراکتورسازی و پرسپولیس از ساعت ۱۹:۳۰ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر یک پرسپولیس به پایان رسید. خبرگزاری تسنیم: در آغاز هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر تیم‌های تراکتورسازی و پرسپولیس از ساعت ۱۹:۳۰ امروز…


مجله اینترنتی می نت :

در آغاز هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر تیم‌های تراکتورسازی و پرسپولیس از ساعت ۱۹:۳۰ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر یک پرسپولیس به پایان رسید.

خبرگزاری تسنیم: در آغاز هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر تیم‌های تراکتورسازی و پرسپولیس از ساعت ۱۹:۳۰ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر یک پرسپولیس به پایان رسید تا برانکو طلسم نبردن تیم‌های یحیی گل‌محمدی را بشکند. گادوین منشا در دقیقه ۱۴ و کمال کامیابی‌نیا در دقیقه ۶۸ برای پرسپولیس و فرزاد حاتمی در دقیقه ۴۱ برای تراکتورسازی گلزنی کردند.
فرزین گروسیان، محمد نادری، محمدرضا مهدی‌زاده، محمد ایران‌پوریان، محمد نوری (از دقیقه ۸۲ فاخر تهامی)، مهدی کیانی، علی طاهران (از دقیقه ۸۸ امیر نصرآزادانی)، شهرام گودرزی، مهدی شریفی، محمد ابراهیمی (از دقیقه ۸۳ محمدرضا آزادی) و فرزاد حاتمی؛ ۱۱ بازیکن تراکتورسازی را در این مسابقه تشکیل می‌دادند.
پرسپولیس نیز با ترکیب علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان( از دقیقه ۸۷ سیامک نعمتی)، وحید امیری (از دقیقه ۸۸ شایان مسلح)، گادوین منشا (از دقیقه ۶۵ کمال کامیابی‌نیا) و مهدی طارمی در این دیدار به میدان رفت.
حسین زرگر قاضی دیدار تراکتورسازی – پرسپولیس در این دیدار به علی طاهران کارت زرد نشان داد.
نیمه نخست
دقیقه ۱۴: سانتر حسین ماهینی از جناح راست  خط دفاعی تراکتورسازی را محمد نادری به اشتباه با دست دفع کرد که حسین زرگر روی خط محوطه ۱۸ قدم دروازه تراکتورسازی اعلام ضربه آزاد کرد. ضربه ایستگاهی را گادوین منشا از کنار دیواره دفاعی تراکتورسازی به زیبایی تبدیل به گل نخست پرسپولیس کرد.
دقیقه ۲۸: مهدی شریفی در سمت چپ محوطه جریمه پرسپولیس در عرض حرکت کرد و با یک پاس در عمق محمد ابراهیمی را صاحب یک موقعیت ایده‌آل کرد که تعلل این بازیکن باعث شد ضربه او با برخورد به صادق محرمی به کرنر برود. البته بعد از ضربه کمک داور به نشانه حضور ابراهیمی در محوطه آفساید پرچم خود را بالا برد.
دقیقه ۳۱: کرنر محسن مسلمان در رفت و برگشت در محوظه جریمه به منشا رسید که ضربه این بازیکن روی خط شش قدم با برخورد به مدافعان تراکتورسازی به کرنر رفت.
دقیقه ۳۳: سانتر زیبای محمد ایرانپوریان با ضربه سر فرزاد حاتمی روی نقطه پنالتی همراه شد که با اختلاف از بالای دروازه بیرانوند به بیرون رفت.
دقیقه ۴۱: اشتباه شجاع خلیل‌زاده در ارسال پاس با قطع توپ او توسط محمد نوری همراه شد و این بازیکن با رساندن توپ به فرزاد حاتمی این بازیکن را در پشت محوطه پرسپولیس صاحب موقعیت کرد و حاتمی با یک ضربه زمینی زیبا گل تساوی تراکتورسازی را به ثمر رساند.
دقیقه ۴۳: سانتر وحید امیری با ضربه سر فرشاد احمدزاده همراه شد که با اختلاف از بالای دروازه گروسیان به بیرون رفت.
نیمه دوم:
دقیقه ۵۳: ضربه محمد ابراهیمی از پشت محوطه جریمه پرسپولیس در دستان بیرانوند قرار گرفت.
دقیقه ۵۵: یک و دوی وحید امیری با مهدی طارمی در پشت محوطه جریمه تراکتورسازی امیری را در سمت چپ محوطه جریمه تراکتورسازی صاحب موقعیت کرد که پاس رو به جلوی هافبک پرسپولیس با دخالت مدافعان تراکتورسازی به کرنر رفت.
دقیقه ۵۹: سانتر فرشاد احمدزاده از داخل محوطه جریمه تراکتورسازی روی تیر دوم با ضربه سر مدافعان تراکتورسازی دفع شد.
دقیقه ۶۳: پاس وحید امیری در داخل محوطه جریمه با دخالت مهدی طارمی به گادوین منشا رسید که ضربه مهاجم نیجریه‌ای سرخپوشان از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۶۸: پرتاب اوت وحید امیری از سمت چپ خط دفاعی تراکتورسازی با دخالت فرزاد حاتمی روی توپ همراه و باعث شد توپ در داخل محوطه جریمه به کمال کامیابی‌نیا برسد و این بازیکن با کنترل سینه و یک ضربه دقیق گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.
دقیقه ۷۶: پاس در عمق هافبک‌های تراکتورسازی با فرار مهدی شریفی همراه شد که تعلل این بازیکن و دخالت محمد انصاری باعث شد یک موقعیت بسیار خوب برای تراکتورسازی از دست برود.
دقیقه ۷۸: پاس صادق محرمی به فرشاد احمدزاده با ضربه این بازیکن در پشت محوطه جریمه تراکتورسازی همراه شد که ضربه این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۸۳: به دنبال خروج فرزین گروسیان از درون دروازه ضربه محسن مسلمان از میانه میدان با اختلاف به بیرون رفت.
دقیقه ۸۷: کرنر مهدی کیانی با ضربه سر فرزاد حاتمی از داخل محوطه جریمه پرسپولیس همراه شد که از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۸۸: سانتر محمد ایرانپوریان با دخالت فرزاد حاتمی روی توپ همراه شد و در ادامه ضربه سر فاخر تهامی در دستان بیرانوند قرار گرفت.  جدیدترین مطالب :