آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۶بخشدار امامزاده عبدالله آمل از وقوع حریق در جنگل های این بخش خبر داد و گفت: دو هزار متر مربع از جنگل های منطقه دچار حریق شد. می نت – یحیی عسگری پور در گفتگو باخبرنگار مهر از آتش سوزی جنگل امام زاده عبدالله خبرداد و افزود: بخشی از جنگل امام زاده عبدالله در محدوده شهری…


مجله اینترنتی می نت :

بخشدار امامزاده عبدالله آمل از وقوع حریق در جنگل های این بخش خبر داد و گفت: دو هزار متر مربع از جنگل های منطقه دچار حریق شد.

می نت – یحیی عسگری پور در گفتگو باخبرنگار مهر از آتش سوزی جنگل امام زاده عبدالله خبرداد و افزود: بخشی از جنگل امام زاده عبدالله در محدوده شهری دچار حریق شد.

عسگری پور با اشاره به علت آتش سوزی در این بخش بیان کرد: آتش زدن زباله در اطراف جاده و به علت گرمای شدید و باد ملایم بخشی از جنگل دچار آتش سوزی شد.

وی با بیان اینکه این حادثه در مجاورت جاده اصلی شهر امام زاده عبدالله رخ داد ادامه داد:با حضور به موقع نیروهای آتش نشانی دو شهر آمل و امام زاده عبدالله و کمک نیروهای مردمی و منابع طبیعی خاموش شد.

عسگری پور افزود: با شروع فصل گرما به مردم هشدار داده بودیم که به هیچ وجه در اطراف و داخل جنگل آتش روشن نکنند تا جنگل که منابع ملی و میراث گذشتگان است را حفظ کنیم.

وی گفت : کمتر از ۲ هزار متر از جنگل امام زاده عبدالله دچار آتش سوزی شد.
  جدیدترین مطالب :