آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۶

موضوع : اخبار


به تازگی مستندی کوتاه از خدمات سپاه و حضور سرلشکر جعفری در مناطق زلزله زده از شبکه یک سیما پخش شده است. بخشی از این مستند گفت و گوی تلفنی سردار عزیز جعفری با یکی از مسئولان سپاه پاسداران را نشان می‌دهد که در حال صحبت درباره کمک رسانی به مناطق زلزله زده کرمانشاه هستند….


مجله اینترنتی می نت :

به تازگی مستندی کوتاه از خدمات سپاه و حضور سرلشکر جعفری در مناطق زلزله زده از شبکه یک سیما پخش شده است.
بخشی از این مستند گفت و گوی تلفنی سردار عزیز جعفری با یکی از مسئولان سپاه پاسداران را نشان می‌دهد که در حال صحبت درباره کمک رسانی به مناطق زلزله زده کرمانشاه هستند.
بعد از انتشار این فیلم برخی کانال‌های معاند که از روز‌های گذشته خط تخریب سپاه را دنبال می‌کنند، ادعا‌هایی در مورد صحت و سقم این مکالمه مطرح کردند که البته دروغ بودن این ادعا‌ها با بررسی‌های فنی توسط کاربران فضای مجازی مشخص شد و با واکنش‌های مختلفی در فضای مجازی مواجه شد.
با انتشار فایل مکالمه تلفنی فرمانده سپاه پاسداران با یکی از مسئولین این نهاد، در این مکالمه که روی فیلم منتشر شده هم‌تراز شده است، محتوای کامل گفت و گوی فرمانده سپاه و یکی از مسئولان این نهاد برای اولین بار به طور کامل قرار داده شده و علاوه بر شنیدن صدای فرمانده سپاه صدای مسئول پشت خط نیز شنیده می‌شود.

دانلود فایل صوتی : کلیک کنید

 

باشگاه خبرنگاران
  جدیدترین مطالب :