آخرین اخبار

اخبار

اخبار ایران و جهان

جدیدترین خبرها

■ آخرین اخبار
■ چهره های ایرانی
■ چهره های خارجی
■ حوادث
■ سبک زندگی
■ سلامت
■ علم و فناوری
■ فرهنگ و هنر
■ ورزشی
■ اخبار تصویری
■ اخبار ویدیویی


    سبد خرید      0
امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶

آخرین اخبار ایران و جهان
آرشیو یک آرشیو دو

چهره های ایرانی
چهره های خارجی
اخبار سیاسی
سبک زندگی
سلامت
علم و فناوری
فرهنگ و هنر
ورزشی

تاریخ انتشار : ۶ آذر ۱۳۹۶مدیر برنامه های امین حیایی (بازیگر سینما و تلویزیون) اعلام کرد: امین حیایی با آسیب دیدگی در ناحیه پا، همچنان…


مجله اینترنتی می نت :

مدیر برنامه های امین حیایی (بازیگر سینما و تلویزیون) اعلام کرد: امین حیایی با آسیب دیدگی در ناحیه پا، همچنان جلوی دوربین است و عوامل تلاش می‌کنند تا فیلم را به جشنواره فیلم فجر امسال برسانند.

 روزبه معینی مدیر برنامه های امین حیایی و مشاور پروژه سینمایی «درخونگاه » درباره خبری که منتشر شد مبنی بر شکستگی پای امین حیایی سر فیلمبرداری و احتمال نرسیدن فیلم به جشنواره فیلم فجر گفت: هم اکنون بازیگران و عوامل فیلم سینمایی درخونگاه به تهیه کنندگی منصور سهراب پور و کارگردانی سیاوش اسعدی در محله ای در قزوین مشغول فیلمبرداری هستند .

وی درباره جزئیات حادثه توضیح داد: سکانس پریدن امین حیایی در کارخانه ای در قزوین از سقف وانت به پشت ماشین بود که پالت چوبی کف وانت شکست و مچ پای ایشان پیچ خورد و دچار آسیب شد، خدا را شکرآسیب جدی نبوده و بعد از استراحتی کوتاه با تدابیر و سبک کارگردانی آقای اسعدی فیلمبرداری ادامه یافت.

وی ادامه داد: کار از کیفیت خوبی برخوردار است و گروه بسیار حرفه ای و با انگیزه در حال کار هستند . امین حیایی هم با تمام توان به کار ادامه خواهند داد تا فیلم سینمایی «درخونگاه» برای جشنواره فیلم فجر آماده شود.

بنابراین گزارش، در این فیلم امین حیایی ، ژاله صامتی ، مهراوه شریفی نیا ، نادر فلاح ، محمود جعفری ، منصور شهبازی ، افشین سنگ چاپ ، فاطمه مرتضایی ، پانته آ پناهی ها ، جمشید هاشم پور

/ فارس نیوز
  جدیدترین مطالب :